KONST / Litografier / Färglitografi 10673208
nr 1067 3208
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, Gösta Gustavson (1931-2008), "På väg till biblioteket, 49/310, signerad, 1979, motivet: 52x43
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 november 2016
kl 19:37:21
7/11 19:32:04
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson